Atrakcje

O nas, czyli jak spędzisz wakacje w Ankorii

https://www.flaticon.com/authors/monkik

Blisko morza. Daleko od codzienności

Przytulnie i po prostu wygodnie. Ankoria to miejsce dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. O krok od rezerwatu przyrody i w odległości 15-minutowego spaceru od morza. Z pięknym widokiem na zatokę i zieleń otaczających łąk.

https://www.flaticon.com/authors/monkik

Komfortowo

Przestronne, wyciszone pokoje, podłoga wyłożona miękką wykładziną, elegancka łazienka z prysznicem, całkowicie zaciemniające zasłony, szerokie łóżka hotelowe – wszystko z myślą o komforcie naszych Gości.

https://www.flaticon.com/authors/monkik

Nowocześnie

Bezprzewodowy i darmowy Internet, duży telewizor LCD, wygodne łózko, biurko, lodówka to standard w każdym pokoju Ankorii. Dodatkową przestrzeń do relaksu zapewnia szeroki balkon z krzesłami.

https://www.flaticon.com/authors/monkik

Aktywnie na wodzie

Ankoria jest doskonałym miejscem wypadowym dla uprawiających sporty wodne na wodach Zatoki Puckiej. W odległości około 2 km znajduje się ośrodek żeglarski, w którym można wyczarterować jacht lub wypożyczyć kajaki, łodzie wiosłowe i rowery wodne. Ośrodek daje możliwość nauki windsurfingu, kitesurfingu oraz żeglarstwa pod opieką doświadczonych instruktorów.

https://www.flaticon.com/authors/monkik

Aktywnie na lądzie

Przy Ankorii przebiega ścieżka rowerowa, która w jedną stronę prowadzi do Helu (35 km), a w przeciwnym kierunku, w stronę Pucka (10 km). Trasa ta nie należy do trudnych, stąd warta jest polecenia rodzinom z dziećmi. Niemałą popularnością wśród turystów cieszą się szlaki piesze, które idealnie nadają się do tego, by w czasie pobytu nad morzem poznać większy kawałek polskiego wybrzeża. Miłośnikom pieszych wycieczek szczególnie polecamy spacer plażą (6 km) od portu we Władysławowie do latarni morskiej w Rozewiu.